2 децембра, 2020

9. Стручни тим за развојно планирање
  10. Стручни тим за развој школског програма
  11. Стручни тим за инклузивно образовање
  12. Стручни тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања
  13. Стручни тим за спречавање насиља у школи
  14. Стручни тим за самовредновање
  15. Стручни тим за обезбеђивање кваллитета и развој установе
  16. Стручни тим за професионални орјентацију
  17. Стручни тим за стручно усавршавање
  1. Наставничко веће чине сви наставници и стручни сарадници
  2. Одељењско веће чине одељењски старешина и наставници који изводе наставу у том одељењу. Због специфичности наше школе, малог броја одељења, малог броја наставника и разуђености одржавамо одељењско веће од петог до осмог разреда а сваки одељењски старешина пише записник за своје одељење у дневнику рада.
  3. Стручно веће за разредну наставу чине сви наставници који изводе наставу у првом циклусу образовања. Председник већа: Јагода Михајловић
  4. Стручно веће из области предмета чине наставници који изводе наставу из групе сродних предмета:
    1. Стручно веће за језичке науке: Српски језик, Енглески језик и Немачки језик. Председник већа: Љубинка Ранђеловић
    2. Стручно веће за природне науке: Математика, Физика, Хемија, Биологија и ТИО. Председник већа: Ружица Крстић
    3. Стручно веће за друштвене науке: Историја, Географија, Грађанско васпитање и Веронаука. Председник већа је: Ивана Крстић.
    4. Стручно веће за вештине: Ликовна култура, Музичка култура и Физичко васпитање. Председник већа је Владан Пиповић.
    5. Стручни актив за развој школског програма: Бобан Васић, Драги Михајловић, Данијела Илић-Николић, Виолета Савић и Иван Митић. Председник актива је: Виолета Савић.

ТИМОВИ У ШКОЛИ

Тим за инклузивно образовање: Директор школе – Драги Михајловић, педагог школе – Иван Митић, Драги Стојковић, Снежана Стојановић и Ранђеловић Иванка. Координатор тима: Снежана Стојановић.

Тим за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања: Директор школе – Драги Михајловић, педагог школе – Иван Митић, и председници већа из области предмета и разредног већа – Јагода Михајловић, Љубинка Ранђеловић, Ружица Крстић, Ивана Крстић, Владан Пиповић, представник родитеља и стручњаци за поједина питања ван школе. Координатор тима је: Весница Пешић

Тим за спечавање насиља у школи: Директор школе – Драги Михајловић, педагог Иван Митић, Ружица Крстић, Драгана Николић, Јагода Михајловић и Павлина Пешић. Координатор тима је: Светлана Стојановић.

Тим за стручно усавршавање: Педагог школе – Иван Митић, Јадранка Јовић и Виолета Савић. Координатор тима је: Иван Митић.

Тим за самовредновање: Директор школе – Драги Михајловић, педагог школе – Иван Митић, Синиша Јовић, Драги Стојковић, Сузана Стојановић, Ивана Стевановић, Биљана Гавриловић. Координатор тима је: Ивана Стевановић.

Тим за професионалну орјентацију: Педагог школе – Иван Митић, Дејан Ђорђевић, Љиљана Радовић-Младеновић, Ивана Крстић, Марина Јовановић. Координатор тима је: Иван Митић.

Тим за обезбеђивање квалитета и развој установе: Председник актива учитеља – Јагода Михајловић, председници већа из области предмета – Љубинка Ранђеловић, Ружица Крстић, Ивана Крстић, Владан Пиповић, председник Школског одбора – Зорица Стојиљковић, председник Савета родитеља – Горан Петровић. Координатор тима је: Дејан Ђорђевић.

ПЕДАГОШКИ КОЛЕГИЈУМ

Педагошки колегијум се састаје пре седнице Наставничког већа. Педагошки колегијум је највиши стручни орган у Школи. Чине га: директор школе, помоћник директора, педагог школе, стручни сарадници, руководиоци свих стручних већа и представници два стручна актива школе: актива за развојно планирање и актива за развој школског програма. Педагошким колегијумом председава помоћник директора: Зоран Николић, а њега чине:

1. Директор школе: Драги Михајловић
  2. Педагог: Иван Митић
  3. Помоћник директора: Зоран Николић
  4. Председник стручног већа за разредну наставу: Јагода Михајловић
  5. Председник стручног већа за језичке науке: Љубинка Ранђеловић
  6. Председник стручног већа за природне науке: Ружица Крстић
  7. Председник стручног већа за друштвене науке: Ивана Крстић
  8. Председник стручног већа за вештине: Владан Пиповић
  9. Председник стручног већа за развојно планирање: Јадранка Јовић
  10. Председник стручног већа за развој школског програма: Виолета Савић.